Gyorsan reagáltak a rendőrök és a polgárőrök december 5-én egy közösségi felületen kiírt posztra. A gyorsaság meg is hozta eredményét.
A Facebookon kértek segítséget aszódi lakósok, ugyanis az egyik lakótelepen gyanús embereket láttak mozogni. Zaklatták a gyerekeket, garázdálkodtak, viselkedésükkel félelmet keltettek. A posztot olvasták a polgárőrök is és a rendőrökkel közösen figyelni kezdték a területet. A két keresett személyt a rendőrök hamar beazonosították, majd előállították.
Ez a rövid hír azért is érdekes, mert egyrészt mutatja a közösségi média erejét, másrészt a lakosság is ott fejezte ki köszönetét és a polgárőrök elismerését, amit ezúton is köszönünk.

Gyorsabban akar információhoz jutni? Nem akar lemaradni híreinkről? Kövesse Facebook oldalunkat és iratkozzon fel YouTube csatornánkra is! Tényleg megéri!
- Jön a harmadfokú hőségriasztás!Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától június 30-án, kedd éjfélig harmadfokúra emeli a mostani, másodfokú hőségriasztás szintjét.
- Új vezetőséget választott IkladVezetőségválasztó közgyűlést tartott június 18-ána az Ikladi Polgárőr Egyesület.
- Köszönet TárnokbólÖrömmel adjuk hírül, hogy egy újabb köszönőlevelet kaptunk. Ezúttal Tárnokból, a Heinrich Antal Közösségi Színtér és Könyvtárból érkezett köszönetnyilvánítás a szolgálatot ellátó polgárőrök számára.
- Életmentő készülék a hegyvidéki polgárőröknekSzívmegállás bárhol, bárkivel előfordulhat. A statisztikák szerint percenként 10%-al csökken a túlélés esélye a szakszerű újraélesztés megkezdése nélkül. Éppen ezért fontos, hogy a bajba jutott személy a lehető leghamarabb segítséget kapjon. Akár szívmasszázs, akár defibrillátor által.
- Videón a közgyűlésünk (+ videó)A hagyományainkat követve ezúton is készítettünk egy rövid, összefoglaló videót a 2026. június 13-án, Dömsödön megtartott közgyűlésünkről.




