Szabadnapos rendőr intézkedése

Szabadnapos rendőr intézkedése

„Szokott füvezni, de előfordul, hogy a cucc „bezavarja”, és ilyeneket csinál” Vallotta a férfi aki Abonyban és Cegléden sértett szemérmet nők zaklatásával. Az ügy további érdekessége, hogy a zászlós szabadnapon fogta el az abonyi esetnél a szeméremsértőt.

„A Pest Megyei Polgárőr Szövetség tagegyesületeiben önkéntesen ingyenesen, szabadidejükben tevékenykedő polgárőrök is hasonló kötelességtudattal állnak az ilyen azonnali döntéseket igénylő szituációkhoz… A bűnmegelőzés a hobbijuk…” – Mondta Dr. Bilisics elnök Úr az ügy kapcsán

(képünk illusztráció)

Pmpsz
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.