
Köszönet a polgárőröknek
Mindig öröm, ha elismerik munkánkat. Különösen, ha azt a társszervek képviselőitől kapjuk.

Mindig öröm, ha elismerik munkánkat. Különösen, ha azt a társszervek képviselőitől kapjuk.

A hagyományokhoz hűen idén is a Budaörsi Polgárőr és Katasztrófavédelmi Közhasznú Egyesület és a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség Készenléti és Ellenőrzési Egység polgárőrei biztosították a Budaörs Fesztivál május 9-i rendezvényeit.

Meghalt egy 21 éves polgárőr édesapja. Gyűjtés indult a holtest külföldről történő hazaszállítására, illetve a temetési költségek csökkentésére, amihez az olvasóink anyagi támogatását is kérjük.

Több száz polgárőr részvételével ünnepelte megalakulásának harmincötödik évfordulóját március 28-án, Budapesten a Bálna központban az Országos Polgárőr Szövetség. A rendezvényen számos Pest vármegyei polgárőr kapott elismerést.

Illegálisan költözött be három férfi egy Frankhegyen levő budaörsi házba.

Általános iskolás gyerekek farsangi bálját biztosították a polgárőrök Budaörsön.

A téli időjárás nem kíméli a budaörsi polgárőröket. Sőt! Talán pont azért fokozódik a karitatív és a közterületi szolgálat ellátásuk is, mert a bűnelkövetők kihasználják a lehetőséget.

A budaörsi polgárőrök sem tétlenkedtek az elmúlt napokban, például tűzifát vágtak és vittek az időseknek.

Míg az ország a hótakaró alól próbálja kiásni magát, vannak olyanok, akik ezt kihasználva igyekeznek illegálisan megszabadulni az évek alatt felgyülemlett szennyvíztől.

Pár napja már beszámoltunk róla, hogy Budaörsön nagyszabású, tömegeket megmozgató futóverseny volt. Azt is megírtuk, hogy a sportesemény biztosításában a polgárőrök is jelentős részt vállaltak. Ezt a munkát köszönte meg írásban a Budaörsi Rendőrkapitányság megbízott kapitányságvezetője.