
A Békásmegyeri Vándor Kerékpáros Klub versenyt szervezett április 2-án, a verseny biztonságos lebonyolítását a Pest Megyei Polgárőr Szövetség motoros polgárőrei segítették.
A Kerékvár-Békás időfutam szervezője Szabó László köszönetét fejezte ki a polgárőrök jelenlétéért és a csípős hideg ellenére mutatott szakszerű munkájáért. Mint írta „a két motoros polgárőr profin, segítőkészen és kedvesen járult hozzá az esemény sikeres lebonyolításához.”
Olvassa el ezt is:
- Videón a közgyűlésünk (+ videó)
- Munkával telt a 2025-ös év (+ fotók)
- Két év munka eredménye (+ videó)
- Mozgalmas volt májusban a gombai polgárőrök élete
- Három falun át tekertek
baleset biztosítás Budakeszi Budapest Budaörs Cegléd Ceglédbercel Dunakeszi elfogás elismerés ellenőrzés elsősegélynyújtás eltűnt emberkeresés Gomba idős jutalom karácsony katasztrófavédelem keresés kitüntetés kutya képzés környezetvédelem köszönet közbiztonság közgyűlés lovas ló motoros oktatás Piliscsaba pályázat segítségnyújtás tettenérés támogatás Tápiószőlős tűz Tűzeset tűzoltás verseny Vác Újlengyel évértékelés ünnepség