Dr. Rétvári Bence országgyűlési képviselő köszönetet mondott a polgárőröknek.
Mint arról korábbi bejegyzésünkben részletesen beszámoltunk, 2022. január 19-én Vácon polgárőr fórumot tartottunk. A Piarista Kilátó Központ impozáns előadótermében megtartott találkozót dr. Rétvári Bence országgyűlési képviselő is megtisztelte jelenlétével.
A fórum keretében beszédet mondott Dr. Bilisics Péter, a Pest Megyei Polgárőr Szövetség elnöke. Több témában meghívott előadók tartottak tájékoztató előadásokat, bemutatókat.
Dr. Rétvári Bence képviselő záróbeszédében köszönetet mondott a polgárőrök áldozatos munkájáért, és további együttműködéséről és segítségéről biztosította a jelenlévőket.
Az eseményről készített rövidfilmet ezen a linken megtekintheti:
- Videón a közgyűlésünk (+ videó)
- Munkával telt a 2025-ös év (+ fotók)
- Két év munka eredménye (+ videó)
- Mozgalmas volt májusban a gombai polgárőrök élete
- Három falun át tekertek
baleset biztosítás Budakeszi Budapest Budaörs Cegléd Ceglédbercel Dunakeszi elfogás elismerés ellenőrzés elsősegélynyújtás eltűnt emberkeresés Gomba idős jutalom karácsony katasztrófavédelem keresés kitüntetés kutya képzés környezetvédelem köszönet közbiztonság közgyűlés lovas ló motoros oktatás Piliscsaba pályázat segítségnyújtás tettenérés támogatás Tápiószőlős tűz Tűzeset tűzoltás verseny Vác Újlengyel évértékelés ünnepség