Ócsa területén történt a tragédia.
A jelenlegi adatok szerint 2022. január 23-án 1 óra 13 perckor az 5-ös főút 31-es kilométerében közlekedett személygépkocsijával egy 26 éves férfi, amikor lehaladt az útról és egy fának ment, majd megpördült és visszatért az úttestre.
A balesetben egy 17 éves fiú a helyszínen meghalt, a sofőr és további két 16 éves utasa közül egyiküket súlyos, két embert pedig életveszélyes sérülésekkel szállítottak kórházba.
A Dabasi Rendőrkapitányság közlekedési szakemberei megkezdték a helyszínelést.

- Videón a közgyűlésünk (+ videó)
- Munkával telt a 2025-ös év (+ fotók)
- Két év munka eredménye (+ videó)
- Mozgalmas volt májusban a gombai polgárőrök élete
- Három falun át tekertek
baleset biztosítás Budakeszi Budapest Budaörs Cegléd Ceglédbercel Dunakeszi elfogás elismerés ellenőrzés elsősegélynyújtás eltűnt emberkeresés Gomba idős jutalom karácsony katasztrófavédelem keresés kitüntetés kutya képzés környezetvédelem köszönet közbiztonság közgyűlés lovas ló motoros oktatás Piliscsaba pályázat segítségnyújtás tettenérés támogatás Tápiószőlős tűz Tűzeset tűzoltás verseny Vác Újlengyel évértékelés ünnepség