A tűzoltók áramtalanították a járműveket.
Összeütközött két gépkocsi az M0-s autóút 46-os kilométerszelvényénél, Ecser térségében a kihajtó előtt, az M7-es autópálya felé vezető irányban. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járműveket. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek.

- Videón a közgyűlésünk (+ videó)
- Munkával telt a 2025-ös év (+ fotók)
- Két év munka eredménye (+ videó)
- Mozgalmas volt májusban a gombai polgárőrök élete
- Három falun át tekertek
baleset biztosítás Budakeszi Budapest Budaörs Cegléd Ceglédbercel Dunakeszi elfogás elismerés ellenőrzés elsősegélynyújtás eltűnt emberkeresés Gomba idős jutalom karácsony katasztrófavédelem keresés kitüntetés kutya képzés környezetvédelem köszönet közbiztonság közgyűlés lovas ló motoros oktatás Piliscsaba pályázat segítségnyújtás tettenérés támogatás Tápiószőlős tűz Tűzeset tűzoltás verseny Vác Újlengyel évértékelés ünnepség