Rendkívüli közbiztonsági fórum Tápiószőlősön

Rendkívüli közbiztonsági fórumot tartottak február 7-én Tápiószőlősön, amin a helyi polgárőrök is részt vettek.

A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztálya felkérésére hirdettek meg lakossági fórumot február 7-én Tápiószőlősön, amint a Rendőrség képviselői mellett a helyi polgárőrök és Tápiószőlős község Önkormányzata is képviseltette magát. A helyi szinten nagy érdeklődésnek számító nyilvános tájékoztatást azért hívták össze, hogy a lakosság segítségét is kérjék a 2024 októberében történt életellenes bűncselekmény felderítésében. Ahogy a Rendőrség helyi körzeti megbízottja is elmondta, minden eddig jelentéktelennek tűnő információ fontos lehet számukra, ezért kérte a lakosságot, hogy ha bárki bármilyen kapcsolódó információval rendelkezik, keresse őt bizalommal. Egyben elmondta azt is, hogy az ügy kapcsán egymillió forint nyomravezetői díjat tűztek ki.  

Halupka István, mint a Tápiószőlősi Polgárőr Egyesület elnöke arról tájékoztatta az érdeklődőket, hogy a Polgárőrség taglétszáma és így a járőrszolgálatok gyakorisága is fejlődő tendenciát mutat. Majd mint önkormányzati képviselő a bővülő térfigyelőrendszerről beszélt a megjelenteknek. Ezzel kapcsolatban pedig kifejtette, az eddig befolyt és önkormányzat által biztosított támogatással majdnem hárommillió forintot tudnak majd elkölteni a rendszer fejlesztésére.

Gyorsabban akar információhoz jutni? Nem akar lemaradni híreinkről? Kövesse Facebook oldalunkat és iratkozzon fel YouTube csatornánkra is! Tényleg megéri!


  • Tavaszi szárnyalás (+ videó)
    Bár a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség légi járőr szolgálata télen, a fagyos hidegben is repült, ám tagadhatatlan, a motoros sárkányrepülők gyakoribb megjelenése tavasszal, a szezon kezdetével kezdődik.
  • Tetten érték az elkövetőt
    Rajtakaptak a piliscsabai polgárőrök egy illegális szemétlerakót április 8-án, a Pest vármegyei település határában. A környezetszennyezőnek a hulladék lerakása 65000 forintjába került.
  • Meglett a kisfiú álombringája
    Március 26-án eltűnt egy 5 éves kisfiú szinte teljesen új biciklije egy gyömrői ház elől. A rendőrök és polgárőrök közötti szoros együttműködésnek köszönhetően a kerékpár, a gyerek legnagyobb örömére hamar meglett.
  • Segítsük a 21 éves polgárőr társunkat!
    Meghalt egy 21 éves polgárőr édesapja. Gyűjtés indult a holtest külföldről történő hazaszállítására, illetve a temetési költségek csökkentésére, amihez az olvasóink anyagi támogatását is kérjük.
  • Áldott húsvétot mindenkinek!
    Vallástól, nemtől, kortól, bőrszíntől és szexuális hovatartozástól függetlenül kíván mindenkinek áldott, boldog és szeretetteljes húsvétot a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség elnöke, illetve a vezetés valamennyi tagja!

baleset (72) biztosítás (92) Budakeszi (23) Budapest (29) Budaörs (68) Cegléd (17) Ceglédbercel (35) Dunakeszi (28) elfogás (35) elismerés (65) ellenőrzés (16) elsősegélynyújtás (16) eltűnt (21) Gomba (15) Halásztelek (15) idős (21) jutalom (20) karácsony (21) katasztrófavédelem (16) keresés (17) kitüntetés (19) kutya (24) képzés (66) környezetvédelem (26) köszönet (27) közbiztonság (23) közgyűlés (19) lovas (68) (56) motoros (39) oktatás (65) Piliscsaba (24) pályázat (43) segítségnyújtás (19) tettenérés (17) támogatás (25) Tápiószőlős (26) tűz (28) Tűzeset (21) tűzoltás (30) verseny (23) Vác (21) Újlengyel (48) évértékelés (21) ünnepség (16)

Pmpsz
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.