Segítsetek a keresésben!

A Vácért Polgárőr Egyesület, illetve a Kutyák Határok Nélkül Alapítvány felhívással fordul valamennyi polgárőrhöz, hogy segítsenek egy eltűnt váci nő keresésében, felkutatásában.

Ez év január 30-án ismeretlen körülmények között távozott váci otthonából B-L Júlia 54 éves nő. Utolsó feltételezett útiránya Vác, illetve a váci Duna-part. A Vácért Polgárőr Egyesület és a Kutyák Határok Nélkül Alapítvány, 2026. február 21-én, szombaton közös kutatást szervez az eltűnt nő felkutatására.

A szervezők ezúton kérik a polgárőröket, hogy lehetőségihez képest minél többen csatlakozzanak a kutatáshoz!

A felhívásunkhoz regisztrációs lap készült, amit minden résztvevő számára kötelező kitölteni. Elsősorban online felületen kell regisztrálni a  https://forms.gle/VE2SCDARNJVRPB7X8  linken, de lehetőség lesz a helyszíni regisztrációra is. Mindazonáltal kérjük, hogy a szervezést és a lebonyolítást megkönnyítve az online felületet használják.


A regisztrációs és találkozási pont Vác, Váci Karakán Kajak-kenu SE csónakház és a mellette lévő parkoló rész. A gyülekező 2026. február 21-én 8 órakor lesz, majd az eligazítás után 8:30 órakor kezdik a kutatást. A helyi polgárőrök segítenek odatalálni, illetve a parkolásban is.

Fontos, hogy minden résztvevő saját maga gondoskodjon az ilyenkor szokásos felszerelésről!

A Pest vármegyei polgárőröknek nem ez lesz az első ilyen keresési akciója. A legutóbbi nagyszabású, az egész ország figyelmét felkeltő keresés tavaly szeptemberben volt, amikor a pilisi erdőkben keresett több száz önkéntes egy fiatal lányt.

További kereséseinkről itt találnak összefoglalót.


  • Elkezdték kiosztani a pályázaton nyert eszközöket
    Folyamatosan kapják a nyertes polgárőr szervezetek azon eszközöket, amelyekre pályázni lehetett.
  • Újabb lépés a HÉV biztonságáért
    Az elmúlt időszakban sokszor szóba került a HÉV-szerelvényeken történt atrocitások, az utazó közönség biztonságát veszélyeztető bűncselekmények elszaporodása. Azon is sokan gondolkodtak, miként lehetne erősíteni az utazás biztonságát.
  • Egyeztettek
    A közbiztonság javítása és az illegális drogok visszaszorítása érdekében tartott egyeztető megbeszélést február 24-én, Kartalon a Polgárőrség, az érintett önkormányzat, az országgyűlési képviselő és az országgyűlési képviselőjelölt.
  • Közbiztonsági fórum Vácott
    Polgárőr Est elnevezéssel közbiztonsági fórumot tart Vácott a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség.
  • Segítsetek a keresésben!
    A Vácért Polgárőr Egyesület, illetve a Kutyák Határok Nélkül Alapítvány felhívással fordul valamennyi polgárőrhöz, hogy segítsenek egy eltűnt váci nő keresésében, felkutatásában.

baleset (71) biztosítás (91) Budakeszi (23) Budapest (28) Budaörs (65) bűnmegelőzés (14) Cegléd (17) Ceglédbercel (31) Dunakeszi (27) elfogás (33) elismerés (62) ellenőrzés (16) elsősegélynyújtás (15) eltűnt (21) Halásztelek (15) idős (21) jutalom (20) karácsony (21) katasztrófavédelem (16) keresés (17) kitüntetés (17) kutya (24) képzés (66) környezetvédelem (23) köszönet (27) közbiztonság (21) közgyűlés (18) lovas (67) (56) motoros (38) oktatás (65) Piliscsaba (23) pályázat (41) segítségnyújtás (19) tettenérés (16) támogatás (22) Tápiószőlős (26) tűz (28) Tűzeset (21) tűzoltás (30) verseny (23) visszatekintés (15) Vác (19) Újlengyel (48) évértékelés (21)

Pmpsz
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.