


Ezúttal a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság főkapitány-helyettese küldött köszönőlevelet a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetségnek, melyben háláját fejezi ki a polgárőrök felé.

A hagyományokhoz hűen idén is megtartották május elején a Budaörs Fesztivált, és mint eddig úgy most is komoly feladatuk volt a polgárőröknek. A rendőrség meg is köszönte a munkájukat.

Bag polgármestere elismerően írt a Pest vármegyei polgárőrökről.

Írásban is kifejezte elismerését és köszönetét az árvízvédelemben résztvevő és abban önkéntes munkát vállaló valamennyi polgárőrnek dr. Bilisics Péter, a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség elnöke.

A budaörsi polgárőröknek nagyon jó a munkakapcsolatuk a helyi rendőrökkel.

Újabb köszönőlevél érkezett a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség elektronikus postaládájába.

Nagyszabású fesztivál volt május 11-én Budaörsön, az akkor ott szolgálatot teljesítő polgárőröknek mondott köszönetet nemrégiben a Budaörsi Rendőrkapitányság vezetője.

A Ceglédi Kistérségi Szociális Szolgáltató és Gyermekjóléti Központ nevében szeretném kifejezni köszönetünket a PVMPSZ Tápiószőlősi tagegyesülete –Tápiószőlősi Polgárőr Egyesület – részére a család- és gyermekjóléti szolgálatunk irányában végzett lojalitásáért, munkájáért.

2023. szeptember 2-án nagy létszám mellett tartották meg Budaörs belvárosában az Idesüss Fesztivált, melynek biztosításáért a Pest vármegyei polgárőrök is nagy számmal dolgoztak. A több napos munkát elismerve minap írásban mondott köszönetet a Budaörsi Rendőrkapitányság vezetője.