Egy elhullott vaddisznó tetemére találtak rá augusztus utolsó napján kora reggel Piliscsabán.
A helyi polgárőrök értesítették a közterület-felügyelőt, aki továbbította a bejelentést az illetékes erdészet felé.
Az állat valószínűleg betegség miatt pusztulhatott el, ezért biztonsági okokból a tetemet és annak környékét a polgárőrök vigyázták.
A szakemberek az állatot később elszállították.
- Videón a közgyűlésünk (+ videó)
- Munkával telt a 2025-ös év (+ fotók)
- Két év munka eredménye (+ videó)
- Mozgalmas volt májusban a gombai polgárőrök élete
- Három falun át tekertek
baleset biztosítás Budakeszi Budapest Budaörs Cegléd Ceglédbercel Dunakeszi elfogás elismerés ellenőrzés elsősegélynyújtás eltűnt emberkeresés Gomba idős jutalom karácsony katasztrófavédelem keresés kitüntetés kutya képzés környezetvédelem köszönet közbiztonság közgyűlés lovas ló motoros oktatás Piliscsaba pályázat segítségnyújtás tettenérés támogatás Tápiószőlős tűz Tűzeset tűzoltás verseny Vác Újlengyel évértékelés ünnepség