Motoros és családi napok Vácott

Ahogy az lenni szokott, idén is a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség Készenléti és Ellenőrzési Egységének motorosai kaptak felkérést a Dunakanyar Motoros Találkozó és Családi Napon tartott felvonulás biztosítására.

Rekord számú motoros vett részt az immár komoly múlttal rendelkező Dunakanyar Motoros Találkozó és Családi Napokon. A május 23-i figyelemfelkeltő felvonulás 11 órakor indult Szobra a rév kikötőjéhez.

 A nagy létszám miatt lassabban érkeztünk meg Szobra, ezért nagyon kis pihenő után már indultunk is vissza Vácra – mondja Nagy Sándor motoros polgárőr, a biztosítás vezetője. – 15 órakor Vácon belül egy apró felvonulással felsorakoztunk az 1761 és 1777 között épült Váci Székesegyház előtti térre, ahol volt egy rövid beszéd után a vasmadarakat katolikus és református szertartás szerint megáldották.

A motoros polgárőrök jelenléte a rendezvényen már-már megszokott, hiszen kezdetettől fogva minden évben ők biztosították a felvonulást. Erről írtunk például itt és itt, de készült videó is.


baleset (73) biztosítás (97) Budakeszi (24) Budapest (29) Budaörs (70) Cegléd (17) Ceglédbercel (37) Dunakeszi (30) elfogás (35) elismerés (67) ellenőrzés (16) elsősegélynyújtás (17) eltűnt (21) emberkeresés (16) Gomba (15) idős (21) jutalom (21) karácsony (21) katasztrófavédelem (16) keresés (17) kitüntetés (19) kutya (24) képzés (66) környezetvédelem (26) köszönet (28) közbiztonság (25) közgyűlés (20) lovas (69) (57) motoros (41) oktatás (65) Piliscsaba (25) pályázat (46) segítségnyújtás (19) tettenérés (18) támogatás (25) Tápiószőlős (26) tűz (28) Tűzeset (21) tűzoltás (30) verseny (23) Vác (23) Újlengyel (48) évértékelés (21) ünnepség (16)

Pmpsz
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.