Nagycsaládos polgárőröket köszöntött az OPSZ elnöke

Az ország több részéről érkezett többgyermekes polgárőröket és családjukat köszöntötték december 15-én, Budapesten, az Országos Polgárőr Szövetség karácsonyi ünnepségén. Az ünnepeltek között Pest vármegyei polgárőr is helyet kapott.

Hagyomány, hogy a Polgárőrség központi karácsonyi ünnepségén a többgyermekes polgárőröket és családjukat köszöntik. Idén sem volt ez másként. A Készenléti Rendőrség nagy tanácstermében először dr. Túrós András elnök üdvözölte a nagycsaládos polgárőröket, aki kijelentette, a Polgárőrség 2023-ban sikeres évet zár. Megköszönte nekik és családjuknak is, hogy támogatják a Polgárőrség munkáját, segítik az aktív közterületi járőrszolgálatot, a határszolgálatot, illetve gondoskodnak az idős és szociálisan rászoruló emberekről.

Dr. Bilisics Péter, a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség elnökének ajánlása alapján igén az OPSZ ajándékcsomagját Balogh Norbert a Dunaharaszti Városi Polgárőr Egyesület tagja és gyermekei Eszter, Norbert és Nándor vehették át.

Mivel Pest vármegyében több nagycsaládos polgárőr lát el önkéntes szolgálatot viszont most az OPSZ-nél csak egy megajándékozására volt lehetőség, ezért dr. Bilisics Péter még karácsony előtt személyesen fogja felkeresni a többi érintettet és adja majd át nekik a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség nevében összeállított ajándékcsomagokat.

Balogh Norbert és három gyermeke Eszter, Norbert, Nándor mellett dr. Koncz Zsófia miniszterhelyettes, dr. Túrós András az OPSZ elnöke, valamint dr. Tarcsa Csaba r. vezérőrnagy az országos rendőrfőkapitány helyette
Balogh Norbert és három gyermeke Eszter, Norbert, Nándor mellett dr. Koncz Zsófia miniszterhelyettes, dr. Túrós András az OPSZ elnöke, valamint dr. Tarcsa Csaba r. vezérőrnagy az országos rendőrfőkapitány helyettese áll

(Fotó: OPSZ)


  • Tavaszi szárnyalás (+ videó)
    Bár a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség légi járőr szolgálata télen, a fagyos hidegben is repült, ám tagadhatatlan, a motoros sárkányrepülők gyakoribb megjelenése tavasszal, a szezon kezdetével kezdődik.
  • Tetten érték az elkövetőt
    Rajtakaptak a piliscsabai polgárőrök egy illegális szemétlerakót április 8-án, a Pest vármegyei település határában. A környezetszennyezőnek a hulladék lerakása 65000 forintjába került.
  • Meglett a kisfiú álombringája
    Március 26-án eltűnt egy 5 éves kisfiú szinte teljesen új biciklije egy gyömrői ház elől. A rendőrök és polgárőrök közötti szoros együttműködésnek köszönhetően a kerékpár, a gyerek legnagyobb örömére hamar meglett.
  • Segítsük a 21 éves polgárőr társunkat!
    Meghalt egy 21 éves polgárőr édesapja. Gyűjtés indult a holtest külföldről történő hazaszállítására, illetve a temetési költségek csökkentésére, amihez az olvasóink anyagi támogatását is kérjük.
  • Áldott húsvétot mindenkinek!
    Vallástól, nemtől, kortól, bőrszíntől és szexuális hovatartozástól függetlenül kíván mindenkinek áldott, boldog és szeretetteljes húsvétot a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség elnöke, illetve a vezetés valamennyi tagja!

baleset biztosítás Budakeszi Budapest Budaörs Cegléd Ceglédbercel Dunakeszi elfogás elismerés ellenőrzés elsősegélynyújtás eltűnt Gomba Halásztelek idős jutalom karácsony katasztrófavédelem keresés kitüntetés kutya képzés környezetvédelem köszönet közbiztonság közgyűlés lovas motoros oktatás Piliscsaba pályázat segítségnyújtás tettenérés támogatás Tápiószőlős tűz Tűzeset tűzoltás verseny Vác Újlengyel évértékelés ünnepség

Pmpsz
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.