
Bajnok lett a Csömör
Bár május 30-án az egész világ Budapestre, a BL kupadöntőre figyelt, azon a napon más sportesemény is történt, ami szintén érdekes volt.

Bár május 30-án az egész világ Budapestre, a BL kupadöntőre figyelt, azon a napon más sportesemény is történt, ami szintén érdekes volt.

Kicsit megkésve, de levélben fejezte ki köszönetét az MLSZ Pest Vármegyei Igazgatósága, amiért tavaly december 6-án és 7-én Tápiószentmártonban kifogástalan körülmények között rendezhették meg a Területi Amatőr válogatottak Országos Nagypályás Tornájának selejtezőjét.

Az államalapítás napjának tiszteletére ünnepséget tartottak augusztus 19-én a Pesti Vigadóban, ahol magas rangú állami kitüntetést kapott Rózsavölgyi Sándor, az MLSZ Pest vármegyei Igazgatóság társadalmi alelnöke.

Nem csak az alapfeladatokat látják el a Dunakeszi Alsó Polgárőr Egyesület tagjai, ha felkérik őket, a sportrendezvények biztonságát is segítik.

Nem titkoltan a fiatalok segítése és a sportszerű szurkolás népszerűsítése végett látogatott el hétvégén Halásztelekre a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség (PVMPSZ) elnöke.

Május elseje idén nem csak a munka ünnepe volt, az MLSZ Pest Vármegyei Igazgatósága ezen a napon tartotta a Pest vármegyei kupadöntő mérkőzéseit. Mivel a női és férfi döntőmérkőzést a polgárőrök biztosították, így számukra ez a nap nem ünnepléssel, hanem munkával telt.

Zsinórban harmadszor rendezte meg az MLSZ Pest Vármegyei Igazgatósága Cegléden a Pest vármegyei kupadöntőket, amit idén május elsején tartottak meg. És ahogy az lenni szokott, a sportesemény biztonságos lebonyolításában most is a Pest vármegyei polgárőrök vettek részt, mégpedig komoly létszámmal.

Polgárőrök biztosították a március 3-i Megye III. bajnoki magasabb osztályba jutásért folyó Hernád – Tököl futballmérkőzést.

Az MLSZ Pest Vármegyei Igazgatóság december 9-én és 10-én rendezte meg a 7. Területi Amatőr válogatottak Országos Nagypályás Tornájának (TAVONT) négyes döntőjét Cegléden, melyet a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség Készenléti és Ellenőrzési Egységének tagjai biztosítottak.

Budapestre, az Újpest FC- Paks futballmérkőzés közös megnézésére invitálta a Pest Vármegyei Polgárőr Szövetség elnöke a Tolna és Somogy vármegyei kollégáit illetve az elnökség tagjait, hogy a két napos szakmai egyeztetés után a sportesemény közben, kötetlen módon beszéljék meg a jövőbeli kapcsolatukat.