
Akció a biztonságos közlekedésért áprilisban
A közlekedésbiztonság erősítése érdekében több lépésből álló akció indult Budaörsön az önkormányzat, a rendőrség, a közterület-felügyelet és a polgárőrség közreműködésével

A közlekedésbiztonság erősítése érdekében több lépésből álló akció indult Budaörsön az önkormányzat, a rendőrség, a közterület-felügyelet és a polgárőrség közreműködésével

Szombaton rendkívüli és igen extrém baleseti biztosítást volt kénytelen végezni az Újlengyeli Polgárőr Egyesület.

Az ittas járművezető elvesztette az uralmát az autója felett, aminek következtében balesetet szenvedett, ráadásul meg is sérült.

Frontális baleset történt február 23-án Solymáron. A helyi polgárőrök a pilisszentiváni kollégáiktól is kértek és kaptak segítséget.

Szinte nem telik el hét, hogy ne legyen közlekedési baleset a 4-es számú főút ceglédberceli területén.

Úgy látszik rá jár a rúd a Pátyon autózókra, sajnos két balesetet is történt a héten, pedig annak még nincs is vége.

December 5-én reggel kapták az értesítést a pátyi polgárőrök, hogy a település határában több autó ütközött. Mint kiderült, elkelt a polgárőrök szakszerű segítsége.

Sajnos sokszor tapasztaljuk, hogy közömbösek az emberek, nem figyelnek egymásra. A polgárőrök az elhivatottságuknak köszönhetően szerencsére gyakran megcáfolják ezt.

Balesethez riasztották november 8-án sötétedés után a Tárnoki Speciális Mentő, Polgárőr és Önkéntes Tűzoltó Egyesület polgárőreit, ugyanis Tárnok Dózsa György úton egy személyautó eddig tisztázatlan okok miatt áttért a szemközti sávba és ott frontálisan ütközött egy szembe jövő kisteherautóval.
